تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls V: Skyrim بر روی کنسول نینتندو سوییچ مشخص شد

The Elder Scrolls V Skyrim Nintendo Switch

سال گذشته , شرکت Bethesda برای حمایت از کنسول نینتندو سوییچ و دارندگان آن اعلام کرد که یکی از برترین بازی های خود یعنی The Elder Scrolls V: Skyrim به زودی بر روی این کنسول قابل حمل عرضه خواهد شد.

حرکت این شرکت سبب شد تا دیگر کمپانی های بزرگ و معتبر صنعت گیم نگاه دیگری به کنسول جدید شرکت نینتندو داشته باشند.

پس از مدتی طولانی سرانجام تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls V: Skyrim بر روی کنسول نینتندو سوییچ اعلام شد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی دارای محتویات منحصربفردی میباشد. به عنوان مثال لباس ها و اسلحه های کاراکتر اصلی بازی The Legend of Zelda در این نسخه قابل استفاده خواهد بود. هم چنین نسخه نینتندو سوییچ بازی تمامی ۳ گسترش دهنده Dawnguard , Dragonborn و Hearthfire را دارا میباشد.

علاوه بر این بازی, عنوان (Doom (2016 قبل از اتمام سال ۲۰۱۷ برای دارندگان نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود. هم چنین بازی جدید Wolfenstein 2: The New Colossus در سال ۲۰۱۸ راهی کنسول نینتندو سوییچ خواهد شد و تمامی این بازی ها نشان دهنده جدیت همکاری دو شرکت بتسدا و نینتندو میباشد.

لازم به ذکر است که بازی The Elder Scrolls V: Skyrim در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ برابر با ۲۶ آبان ۱۳۹۶ به صورت رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع: تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls V: Skyrim

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *